Hakkımızda

img
img

Organizasyon ve takımların hedefledikleri sonuçlara yüksek performansla ulaşmalarına yardımcı olmak üzere, bireylerin birbirlerinden ilham almaları, ortak bir kültür oluşturmaları ve hedefe birlikte ulaşma formülünü bulmaları için imkan sağlamaktır. Bizi farklı kılan “ne” değil, “nasıl” yaptığımızdır.

Amacımız

Amacımız belirsizlikle başa çıkmayı bilen, sürekli yeniliğe kendini adamış insan gücü, firmaların en önemli zenginlik kaynağını oluşturmaktadır. Dolayısıyla, yaratıcılık, hiç olmadığı kadar önemli bir unsur olarak öne çıkmıştır. İnsan kaynağı yeniliklerin kaynağı olup, işletmelerin sınırsız yenilenme potansiyelini ifade etmektedir. Akıllı işletmeler, çok daha geniş bir perspektifte stratejiler ve politikalar geliştirmekte, stratejik öğrenme ve yenilikçi değerler üzerinde yoğunlaşmaktadırlar. Bu açıdan bakıldığında işletmenin değerini artıran çalışanların sahip oldukları fikir, deneyim ve yetenekleridir.

img

Nasıl?

Sürecimiz, organizasyonel olarak sistemdeki aksayan yönlerin teşhis ve gelişim alanlarının belirlenerek yeniden yapılandırılmasını kapsar. Metodolojimizin temelinde, yapılan yatırımın getirisini analiz edecek ölçülebilir sonuçlar ortaya çıkartmak üzere teşhis araçları kullanır, sistemin performans ve ihtiyaçlarını tespit ederek güçlü ve zayıf yanlarını ortaya koyarız. Yetkinlikleri geliştirmek için yol haritası tasarlarken, ilerlemeleri analizi ederek çözümler sunarız. Koçluk, Danışmanlık, Eğitimlerimiz ile takımların “potansiyeli” ve dinamizmini ateşlemek için biz de bir “takım” olarak çalışırız.